اهمیت استاندارد ها در ساخت جرثقیل

جرثقیل یدک کش استفاده های گوناگونی دارد . در حقیقت یک جرثقیل یدک کش همان گونه که کاملا از نامش مشخص است وسیله ای است که وظیفه به یدک کشیدن اجسام سنگین را بر عهده دارد . از اینجا به اهمیت استاندارد ها در ساخت جرثقیل پی میبریم . یکی از مرسوم ترین انواع جرثقیل یدک کش ، جرثقیل های خودرو بر هستند .

این جرثقیل ها تنها برای حمل خودرو و اتوموبیل های تصادفی نمی باشند . گاهی ممکن است خودرویی از لحاظ ظاهری کاملا سالم باشد اما از لحاظ فنی دچار مشکل شده باشد . یا گاهی ممکن است قصد انتقال خودروی صفری را از منطقه ای به منطقه دیگر داشته باشم . در این صورت دقت به حمل خودرو به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به بدنه خودرو بسیار مهم می باشد .

اهمیت استاندارد ها در ساخت جرثقیل یدک کش

هیچ کس علاقه ندارد که به بدنه خودروی سالمش آسیبی برسد . یک جرثقیل یدک کش وسیله ای است که وظیفه حمل خودرو های سالم و حمل خودروهای تصادفی را بر عهده دارد . بنابر این و با توجه به پاراگراف قبل از  اهمیت استاندارد ها در ساخت جرثقیل  با بهترین کیفیت با خبر می شویم .

یکی دیگر از وسایل مخصوص حمل خودرو چرخگیر می باشد . استفاده از چرخگیر ها نیز همانند استفاده از جرثقیل یدک کش مفید و موثر و مطمئن می باشد . البته چرخگیر ها ساختاری متفاوت با جرثقیل ها دارند . چرخگیر خودرو را از قسمت چرخ ها بلند کرده و حرکت می دهد . در صورتی که جرثقیل یدک کش به وسیله یک قلاب بخش جلویی خودرو را بلند کرده و آن را به دنبال خود می کشد.

.استانداردها علاوه بر ساخت جرثقیل در ساخت چرخگیر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است

هر دوی این یدک کش ها بدون آسیب خودرو و وسیله نقیله تصادفی یا سالم را جابه جا می کنند . که این موضوع یک مزیت بزرگ و مهم می باشد .

شرکت میکرو صنعت با بهره گیری از نیروهای مجرب و آموزش دیده و با رعایت استانداردهای لازم اقدام به ارائه خدمات زیر مینماید.

ساخت و نصب دکل های هیدرولیکی و کف
دوبل شاسی
تقویت فنرهای عقب
نصب جرثقیل یدک کش
سازنده جرثقیل یدک کش

ساخت جرثقیل یدک کش
ساخت جرثقیل
سازنده جرثقیل
ساخت چرخگیر
سازنده چرخگیر
تعمیر دکل های هیدرولیکی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *