ساخت جرثقیل با تخصص بالا

ساخت جرثقیل در میکروصنعت با مجهز ترین دستگاه ها صورت می گیرد . ساخت جرثقیل کلمه ای عام است و با شنیدن آن مخاطب به درستی متوجه نخواهد شد که منظورمان از جرثقیل دقیقا کدام نوع از جرثقیل است ؟ به همین دلیل در این مطلب به توضیح مختصری از انواع جرثقیل خواهیم پرداخت . به طور کلی جرثقیل ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم شده اند .

میتوانیم جرثقیل ها را به این شکل دسته بندی کنیم : جرثقیل های ثابت ، متحرک ، سقفی و یدک کش . جرثقیل های ثابت همان جرثقیل هایی هستند که در یک فضای محدود حرکت می کنند . در حقیقت این جرثقیل ها بیشتر به حالت ثابت وجود دارند . مانند جرثقیل های دکلی و برجی .

مورد بعدی جرثقیل های سقفی است که همانطور از نامش پیداست برای محیط های مسقف استفاده می شود . جرثقیل های متحرک نیز جرثقیل هایی هستند که بر روی یک صفحه متحرک نصب می شوند و توسط جک های هیدرولیکی و یا کابل حرکت می کنند . نوع دیگری از جرثقیل ها که در واقع تمرکز ما در این مطلب بر روی آنهاست ، جرثقیل های یدک کش می باشند .

جرثقیل یدک کش برای جابه جا کردن خودرو استفاده می شود . ساخت جرثقیل یدک کش نیازمند تخصص بالایی است و برای کمک به اجرای این تخصص ، نیاز به استفاده از دستگاه های مجهز داریم . میکروصنعت با تولید و ساخت جرثقیل های یدک کش با کیفیت بالا توسط به کار گیری تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته ، توانسته است جایگاه ویژه ای در این صنعت به دست بیاورد .

شرکت میکروصنعت با بهره گیری از نیروهای مجرب و آموزش دیده و با رعایت استانداردهای لازم اقدام به ارائه خدمات زیر مینماید.

ساخت و نصب دکل های هیدرولیکی و کف
دوبل شاسی
تقویت فنرهای عقب
نصب جرثقیل یدک کش
سازنده جرثقیل یدک کش

ساخت جرثقیل یدک کش
ساخت جرثقیل
سازنده جرثقیل
ساخت چرخگیر
سازنده چرخگیر
تعمیر دکل های هیدرولیکی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]