ساخت جرثقیل بخار

یک تاریخچه مختصر از ساخت جرثقیل بخار

ساخت جرثقیل بخار در واقع ساخت یکی از دستگاه هایی بود که کمک بسیار زیادی به حمل اجسام کرد و به کارها سرعت و قدرت بیشتری هم بخشید . در ادامه قصد داریم ساخت جرثقیل بخار را بیشتر بررسی کنیم و کمی از تاریخچه آن به صورت مختصر و مفید صحبت کنیم .

ساخت جرثقیل یکی از کارهایی بود که باعث شد انجام برخی امور برای انسان آسان تر شود . قرن های زیادی است که بشر از انواع جرثقیل استفاده می کند . البته تمام جرثقیل ها از ابتدا مکانیکی نبودند و برخی از آن ها توسط نیرو و قدرت انسان ها و حیوانات و برخی دیگر نیز توسط نیروی باد و آب کار می کردند .

در قرن شانزدهم و با اختراع ماشین بخار و ورود بشر به موج صنعت ، ساخت جرثقیل های مکانیکی نیز به تدریج رواج گرفت . اولین نوع از جرثقیل های مکانیکی ساخته شده ، جرثقیل های بخار بودند . این نوع از جرثقیل ها در حدود قرن های ۱۸ و ۱۹ ساخته شدند و تقریبا تا پایان قرن بیستم از آن ها استفاده می شد .

ساخت جرثقیل بخار به گونه ای بود که در آن از یک موتور احتراق داخلی یا موتور و یا سیستم های الکتریکی و یا هیدرولیکی استفاده می شد . وجه تمایز این جرثقیل های مکانیکی با جرثقیل های غیر مکانیکی در این بود که توان و قدرت بیشتری برای جابه جا کردن و یا حمل اجسام و یا وسایل داشتند .

اما با این حال باز هم افرادی بودند که همواره استفاده از جرثقیل های دستی و غیر مکانیکی را ترجیح می دادند . دلیل قانع کننده این افراد نیز به صرفه نبودن قیمت جرثقیل های مکانیکی برای آن ها بود . اما همین افراد نیز نمی توانند منکر این مساله شوند که ساخت جرثقیل یدک کش مکانیکی کمک بزرگی به آسان شدن کار ها کرده است .

شرکت میکروصنعت با بهره گیری از نیروهای مجرب و آموزش دیده و با رعایت استانداردهای لازم اقدام به ارائه خدمات زیر مینماید.

ساخت و نصب دکل های هیدرولیکی و کف
دوبل شاسی
تقویت فنرهای عقب
نصب جرثقیل یدک کش
سازنده جرثقیل یدک کش

ساخت جرثقیل یدک کش
ساخت جرثقیل
سازنده جرثقیل
ساخت چرخگیر
سازنده چرخگیر
تعمیر دکل های هیدرولیکی

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *