ساخت جرثقیل یدک کش در انواع مدل ها

ساخت جرثقیل یدک کش در انواع مدل ها

ساخت جرثقیل یدک کش در انواع مدل ها ، انواع یدک‌ کش چرخ‌ گیر دستی، یدک‌ کش چرخ‌ گیر هیدرولیک، جرثقیل یدک‌‌ کش، جرثقیل زنجیری، کفی خودروبر و کفی موتوربر از جمله محصولات این کارگاه صنعتی به‌ شمار می‌ روند که بدون نیاز به برشکاری و جوشکاری اتاق عقب و به‌ صورت پیچ و مهره‌های روی انواع خودروی نیسان، زامیاد، پادرا، کاپرا، خودرو‌ های وانتی و کامیونت‌ ها قابل نصب هستند.

شرکت صنعتی میکروصنعت یکی از بهترین شرکت های سازنده چرخگیر و سازنده جرثقیل یدک کش در انواع و مدل های مختلف می باشد . شرکت های امداد خودرو جرثقیل ها و چرخگیر های ساخته شده را از این شرکت و شرکت های مشابه خریداری می نمایند و در نهایت منجر به امداد رسانی به مردم عزیز می شود .

نصب جرثقیل یدک کش برای کسانی که میخواهند در زمینه یدک کش موتور ، خودرو ها فعالیت کند میتواند گزینه ی مناسبی باشد ، اگر دقت کنید زمانی که وسط جاده گیر می کنید به یدک کش زنگ می زنید تا خودروی شما را بدون اینکه صدمه ای به آن وارد شود جابه جا کند. اگر میخواهید مشتریان زیادی در این زمینه جذب خود کنید میتوانید با بهترین شرکت سازنده جرثقیل یدک کش ، میکروصنعت در ارتباط باشید تا حرفه ای دیده شوید و همه ی کسانی که دچار مشکل می شوند به شما زنگ بزنند و مشتری های شما افزوده شود.

زمینه ی فعالیت میکروصنعت از جمله  ساخت و نصب جرثقیل یدک کش شامل موارد زیر می شود :

ساخت جرثقیل 

سازنده جرثقیل 

ساخت چرخگیر 

سازنده چرخگیر

ساخت کابین عقب نیسان

و …

فعالیت تخصصی و حرفه ای دارد که میتوانید با تکیه بر این تجربه و حرفه ای بودن آن ها با خیال راحت ساخت جرثقیل یدک کش را به آن ها بسپارید.

نصب جرثقیل یدک کش را به ما بسپارید تا بهترین را به شما تحویل دهیم ، اگر هم مشکلی بعدا پیش بیاید میکروصنعت آماده ی خدمت رسانی و حل کردن آن است که میتوانید به راحتی مشکل را حل کنید.

با راه های ارتباطی میکروصنعت در زمینه نصب جرثقیل یدک کش در ارتباط باشید : 

۰۹‍۱۲۴۳۸۷۳۵۸-۰۹۱۲۲۳۸۶۰۹۰

۶۶۲۶۵۵۳۱ – ۶۶۲۷۴۸۱۰-۶۶۲۶۱۲۹۹

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *