ساخت جرثقیل ارزان قیمت

ساخت جرثقیل ارزان قیمت با میکروصنعت

ساخت جرثقیل ارزان قیمت ، ساخت جرثقیل مقاوم و با کیفیت کار هر شرکت سازنده ی جرثقیلی نیست باید یک شرکتی باشه که هم سابقه داشته باشد و هم تجربه ی زیادی در این زمینه داشته باشد تا یک جرثقیل با کیفیت و کارایی چند ساله تحویلتون بده تا دو روزه خراب نشود و نیاز به تعمیر نداشته باشد البته یک نکته میکروصنعت بعد از اینکه ساخت جرثقیل را انجام دادند و صحیح و سالم تحویل شما دادند ضمانت به شما میدند و تعمیرات بعد از ساخت جرثقیل را هم به شما مشتریان خوب و عزیز ارائه می دهند.

کالاهایی که این شرکت تولید می کند بر اساس استانداردهای جهانی است و از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است اما نیاز بازار داخلی از یکسو و همچنین محدودیت فضا و نیروی انسانی از سوی دیگر اجازه تولیدات بیشتر برای توسعه صادارت را به این شرکت نمی دهد.

سایر خدمات میکرو صنعت :

ساخت جرثقیل را همه ی ما میدونیم که کار آسونی نیست باید یه تیمی باشند که در این زمینه چند سال تجربه داشته باشند. تجربه در ساخت جرثقیل خیلی مهمه حتما به شرکت سازنده جرثقیلی که مراجعه می کنید به تجربه اش نگاه کنید.

مطالب مرتبط  :ساخت جرثقیل با قیمت ارزان ، ساخت جرثقیل بون خطر ، ساخت جرثقیل را به ما بسپارید

میکرو صنعت در زمینه ی ساخت جرثقیل ارزان قیمت چندین سال تجربه ی طولانی و سابقه ی درخشانی داره امتحانش ضرر نداره که میتونین یک بار با میکروصنعت مشاورانشون صحبت کنید و جرثقیلی که میخواید را سفارش دهید.

با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید و جرثقیل مورد نظر را سفارش دهید : 

آدرس: تهران، منطقه ۱۸، فتح، کیلومتر ۷، خیابان خلیج فارس، نبش کوچه ۳۴ فرهنگیان، پلاک ۲۳۵

تلفن:

۰۹‍۱۲۴۳۸۷۳۵۸-۰۹۱۲۲۳۸۶۰۹۰

۶۶۲۶۵۵۳۱ – ۶۶۲۷۴۸۱۰-۶۶۲۶۱۲۹۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *